Dezinfekce prostor

Unikátní služba prostorové a povrchové dezinfekce

Naše velice účinné bezchlorové čištění provádíme pomocí metody tzv. fogování. Fogování se provádí za pomocí speciálního přístroje “Foggeru”. Fogger dokáže vytvořit extra jemnou emulzi (mikro-kapky), která má schopnost dostat se i do těch nejmenších prostor a také celého ovzduší.

Do naších přístrojů používáme speciální bezchlorovou dezinfekční chemii aerosol disiCLEAN AIR, která je výjimečná svoji vyšší účinností proti bakteriím a virům oproti běžnému chloru a jemu podobným přípravkům. Naše komplexní vyčistění ovzduší a povrchů lze aplikovat od malých prostorů (bytů, kanceláří apod.) až po velké průmyslové haly či komplexy pro komerční využití.

Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a vždy jsou předem dané Vaše požadavky a naše ceny, které se odvíjí od m2 a náročnosti daného prostoru.Více informací o používaných přípravcích naleznete na strankách www.h2o-cool.cz, kde si rovnou můžete také zakoupit přípravky pro vlastní použití se slevou 10 % po zadaní kódu BEWAG. 

Služby

Akční nabídka

Chcete naši unikátní bezchlorovou dezinfekční nebo bazénovou chemii pro vlastní domácí použití? Navštivte náš partnerský e-shop www.h2o-cool.cz a získejte slevu 20% po zadání promo kódu BEWAG!